Młoda sztuka-4 Design Days - Joanna Piotrowska

Spotkajmy się na 4 Design Days, by porozmawiać o sztuce

Serdecznie zapraszam na rozmów na temat inwestowania w młodą sztukę podczas 4 Design Days Katowicach (25 – 28 stycznia 2024).

Kolekcjonowanie sztuki może być przygodą, przyjemnością, pasją oraz inwestycją. Czerpmy przyjemność z obcowania ze sztuką, wszak dzieła sztuki reprezentują wartości, do których aspirujemy: piękno, harmonię, doskonałość, ponadczasowość. Piękno jest wizją szczęścia, chcemy żyć i pracować w pełnym szczęściu.

WELL ART x 4 Design Days – to galeria sztuki i przestrzeń do kontemplacji, w której można nie tylko obejrzeć dzieła współczesnych artystów, ale też poszerzyć horyzonty, odpocząć, doświadczyć na własnej skórze sensualnej art therapy czy nawet kupić dzieło sztuki.

WELL ART x 4 Design Days to nowy projekt i pomysł na wyjątkową galerię sztuki stworzoną w ramach 4 Design Days. Na czas trwania wydarzenia część katowickiego Międzynarodowego Centrum Kongresowego zamienia się w przestrzeń, w której pojawią się najciekawsze dzieła sztuki dostarczone przez renomowane galerie i instytucje sztuki w Polsce.

WELL ART x 4 Design Days to nie tylko jedna unikatowa ekspozycja z prezentacją znaczących artystów, to również miejsce na spotkanie, rozmowę, inspirację, a także inwestycję. Wystawie towarzyszą specjalne panele dyskusyjne, które są częścią agendy 4 Design Days.

WELL ART x 4 Design Days to szansa na zobaczenie w jednym miejscu i czasie najlepszych propozycji znanych polskich galerii sztuki, poznania rynku sztuki, a być może również inwestycji. Eksponowane prace podczas wydarzenia są na sprzedaż. Dzięki obecności ekspertów z renomowanych galerii sztuki można otwarcie porozmawiać o biznesowym aspekcie i preferencjach estetycznych.

Spotkajmy się!