obrazy w biurze

Powrót do biur po pandemii – sztuka w biurze

Przez długi czas powierzchnie biurowe pozostawione były same sobie, bez pracowników, bez obsługi, bez konserwatorów, czy zarządców. Ściany, mimo że wypełnione ozdobami, nie miały kogo cieszyć. Czasami tych ozdób nie było wcale. Ale to się już skończyło!

👉

Wracamy do biur, do pięknie urządzonych powierzchni biurowych, do których, aby jeszcze lepiej nam się pracowało, proponujemy ciekawe obrazy i dzieła sztuki na krótko- i długoterminowy wynajem.

👉

Wypożyczanie dzieł sztuki przez klientów komercyjnych na powrót cieszy się niezwykłą popularnością. Wyeksponowane we wnętrzach pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale budują pozytywny wizerunek firmy. Dzięki obrazom i dziełom sztuki rośnie jej prestiż, a wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru.

👉

Sztuka w biurze to dodatkowo budowanie światopoglądu pracowników, wyższy poziom ich kreatywności i produktywności, redukcja stresu, a także bardziej owocne dyskusje. Wyposażenie przestrzeni w obiekty artystyczne jest również dobrze odbierane przez klientów firmy, ujawnia to bowiem jej kondycję, status oraz kulturę organizacyjną. Profesjonalne obrazy na ścianach stanowią unikalną wizytówkę przedsiębiorstwa.

👉

Proponujemy możliwość wynajmu dzieł sztuki w celu wyeksponowania ich we wnętrzach Państwa biur, gabinetów, lobby, w częściach wspólnych budynku biurowego lub komercyjnego. Dostarczamy kompleksową obsługę wypożyczenia, konsultacje z zakresu architektury wnętrz oraz pośrednictwo pomiędzy klientem a artystą.

Przebywanie wśród piękna – sztuki zawsze jest wartością dodaną.

👉

Zapraszamy do współpracy przy wynajmie obrazów i dzieł sztuki do przestrzeni komercyjnych i biurowych!

#artrental #wynajemobrazow #wynajemdzielsztuki #arteverywhere