O galerii

Galeria powstała z pasji do sztuki i chęci dzielenia się nią

Umożliwiamy Klientom czasowe posiadanie dzieła sztuki, a także pomagamy w budowaniu własnej kolekcji sztuki. W naszej ofercie mamy sztukę współczesną oraz sztukę dawną. Współpracujemy z uznanymi artystami, domami aukcyjnymi i innymi cenionymi galeriami oraz kolekcjonerami sztuki. Promujemy również prace artystów młodszego pokolenia, którzy odgrywają coraz większą rolę na polskim i międzynarodowym rynku sztuki.

Udostępnianie prac cenionych twórców o wysokiej jakości malarskiej naszym Klientom to dla nas prestiż i nobilitacja. Pomożemy Państwu stworzyć kolekcje, które sprawią, że piękno i harmonia zagoszczą w Waszych wnętrzach. Dzieło sztuki jest synonimem elegancji i prestiżu, potwierdza rangę podmiotu, który je posiada. Może być wspaniałym uzupełnieniem
efektywnie i przyjaźnie zagospodarowanego wnętrza i przestrzeni, zarówno prywatnej, jak i firmowej.

W dzisiejszych czasach wiele firm tworzy własne kolekcje biznesowe, wykorzystując do tego obrazy zarówno klasyków, jak i licznie reprezentowanych artystów młodszego pokolenia, których prace cieszą się coraz większym powodzeniem. Jednak nie zawsze trzeba sztukę kupować, można ją wynająć i co jakiś czas zmieniać, pokazując tym samym orientację w najnowszych trendach na rynku i niecodzienną pasję. Można również zorganizować wystawy młodych artystów, by promować ich sztukę i stać się ich współczesnym mecenasem.

Dostarczymy Państwu kompleksową obsługę wypożyczenia obrazów, pomożemy w zakupie dzieł sztuki i w budowaniu własnej kolekcji, zapewnimy pomoc w wyborze artystów oraz w negocjacjach związanych z nabyciem prac. Udzielimy także konsultacji z zakresu inwestowania w dzieła sztuki, jako dobro alternatywne. Porównamy dzieło sztuki z innymi aktywami inwestycyjnymi. Ponadto zaproponujemy ofertę z zakresu edukatorskiego Art Consulting.

Zapraszamy do współpracy!