Joanna Piotrowska w Spectra Art Space

Niektórzy ludzie są jak wzgórza

„Niektórzy ludzie są jak wzgórza” to tytuł wystawy w Spectra Art Space Fundacji Rodziny Staraków, gdzie prezentowane są obrazy najwybitniejszych polskich twórców sztuki powojennej, tacy jak Magdalena Abakanowicz, Ja Dobkowski, Wojciech Fangor, Stanisław Fijałkowski, Stefan Gierowski, Wojciech Kantor, Jerzy Nowosielski, Teresa Pągowska, Ryszard Winiarski, Andrzej Wróblewski. Tytuł zaczerpnięty został z poematu „Wzgórza” Guillaume’a Apollinaire’a, jednego z ojców nowoczesnej poezji, wybitnego krytyka sztuki, apologety awangardowych kierunków, wreszcie twórcy terminu surrealizm.

Warto obejrzeć te obrazy na pięknej powierzchni wystawienniczej i choć przez chwilę zanurzyć się w świat sztuki, pooglądać najlepsze prace i być może wybrać dla siebie artystę, którego prace będzie się chciało w przyszłości kupować. To też jest inspiracja godna polecenia. Tak kształtuje się gust potrzebny do wyboru najlepszych i najbardziej wartościowych obrazów znaczących twórców.

Sztuka, to oprócz eleganckiego stylu życia, również inwestycja pomnażająca majątek.

🌟  Dzieła sztuki są nośnikiem statusu społecznego – dobra kolekcja wynosi swojego właściciela do statusu mecenasa sztuki

🌟 Przyjemne z pożytecznym: możliwość obcowania i kontemplacji dzieła sztuki na co dzień

🌟  Wysokie stopy zwrotu dla wybranych inwestycji (bardzo ważna tutaj jest rola doradcy)

🌟  Zabezpieczenie przed inflacją (wysoka korelacja najlepszych rzeczy ze złotem)

🌟  Prestiż

Prace wymienionych artystów mam również w swojej ofercie – zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Porozmawiajmy o sztuce w aspekcie artystycznym oraz inwestycyjnym.