Kupno i sprzedaż dzieł sztuki

Zapraszamy do współpracy przy kupnie i sprzedaży obiektów

W naszej ofercie posiadamy oryginalne prace cenionych polskich artystów XX i XXI wieku. Koncentrujemy się na pracach artystów sztuki współczesnej – mistrzów malarstwa, uznanych przez krytyków, kuratorów i specjalistów od rynku sztuki, których prace opisywane były w literaturze przedmiotu, a także stanowiły część zbiorów kolekcjonerskich, czy zasobów
domów aukcyjnych. Dodatkowo współpracujemy z młodymi zdolnymi artystami, którzy pełni pasji, dopiero od niedawna rozpoczynają swoją twórczą drogę. Chcemy stworzyć możliwość wypromowania talentów młodszego pokolenia.

Jesteśmy również zainteresowani zakupem obrazów, grafik, rzeźb i innych obiektów sztuki. Przygotujemy wycenę i zaproponujemy jak najatrakcyjniejszą formę sprzedaży. Nasi eksperci rynku sztuki doradzą w możliwie każdej sytuacji.

Rzeźba aniołów

Naszą ofertę przedstawiamy szerokiemu gronu naszych stałych klientów za pomocą cyklicznego mailingu, ofert indywidualnych, reklam w social mediach oraz publikacjach na platformach LinkedIn, Facebook oraz Instagram.

Salon Sztuk Pięknych

Zapraszamy również na indywidualne spotkania do naszego Salonu Sztuk Pięknych, który zrzesza kolekcjonerów i miłośników sztuki, a którego wnętrza wypełnione są sztuką, gdzie obrazy wiszą w otoczeniu rzeźb i antyków, wśród książek, katalogów i publikacji z zakresu historii sztuki oraz architektury, zarówno polskiej, jak i światowej.

Salon Sztuk Pięknych z rzeźbą.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nabyciem lub sprzedażą prac artystów malarstwa dawnego, współczesnego, rzeźby, grafiki, czy mebli art déco zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz.