Kupno i sprzedaż dzieł sztuki

W naszej ofercie posiadamy oryginalne prace cenionych polskich artystów XX wieku. Koncentrujemy się na pracach artystów uznanych przez krytyków sztuki, których prace opisywane były w literaturze przedmiotu, a także stanowiły część zbiorów kolekcjonerskich, czy zasobów domów aukcyjnych. Dodatkowo współpracujemy z młodymi zdolnymi artystami, którzy pełni pasji, dopiero od niedawna rozpoczynają swoją twórczą drogę. Chcemy stworzyć możliwość wypromowania  talentów młodszego pokolenia.

Część klientów kupuje obrazy do własnych kolekcji najczęściej po kilkumiesięcznym najmie, który sprzyja podjęciu właściwej, przemyślanej decyzji. Nie ma bowiem lepszej drogi do zapoznania się z dziełem sztuki niż przebywanie z nim na co dzień, przyzwyczajanie się i powolne stawanie się miłośnikiem sztuki.

Do tej pory wynajmowany obraz, grafika bądź rzeźba może stać się ulubionym rekwizytem we wnętrzu, nawet dla tych właścicieli, dla których inwestowanie w dzieło sztuki było sprawą drugorzędną. A przy okazji kupując dzieła młodych twórców, stają się ich współczesnymi mecenasami.

W przypadku zamiaru późniejszego zakupu dzieła zapraszamy do indywidualnych rozmów.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nabyciem prac artystów malarstwa współczesnego,
zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz.