Czas pandemii i przymusowej kwarantanny…

Czas pandemii i przymusowej kwarantanny sprawił, że jesteśmy zmuszeni do zmiany swojego stylu życia, mamy więcej czasu na refleksję, zatrzymanie się i pomyślenie, co w życiu jest tak naprawdę ważne. Pozostając w domach zaczęliśmy dostrzegać potrzebę otaczania się przedmiotami pięknymi, ponadczasowymi i inspirującymi, czymś takim jest zdecydowanie sztuka, będąca rękodziełem wyrażającym emocje twórcy.

W trakcie kwarantanny przestaliśmy wydawać na rozrywki, wyjazdy wakacyjne, czy zbędne gadżety. Dysponujemy większymi rezerwami gotówki, które można przeznaczyć na zakup dzieł sztuki. Pandemia zmieniła nasze postrzeganie i konsumenckie wybory – staliśmy się bardziej odpowiedzialni i racjonalni. Sztuka wprowadza do naszego życia wyższe wartości, a także jest czymś, czym możemy się cieszyć na co dzień. Oprócz tego, sztuka to również potencjał inwestycyjny.

Zapraszamy do odwiedzenia strony arteverywhere.pl oraz salonsztukpieknych.pl, gdzie tworzymy pomost pomiędzy wartością artystyczną, a wartością inwestycyjną dzieła sztuki.

Spotkajmy się, by porozmawiać o sztuce, jej walorach estetycznych oraz inwestycyjnych.

Zapraszamy do kontaktu!

Joanna Piotrowska
Tel. +48 793 720 203
e-mail:budowaniekolekcjisztuki.pl

Na zdjęciu obraz prof. Kiejstuta Bereźnickiego.